Artykuł reklamowyKajak, woda i przygoda!


Sezon letni się zbliża, a więc czas na nowo zaprzyjaźnić się ze sportami letnimi, a przede wszystkim wodnymi. Wszystkich wielbicieli kajaków możemy zapewnić, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć letnią przygodę. Tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku i miłośników obcowania z naturą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu kajaków.

Oferujemy możliwość przepłynięcia kajakiem najbardziej malowniczych zakątków Borów Tucholskich. Spływy odcinkami rzek:

WDA

Borsk – Wojtal – Zimne Zdroje – Czubek


BRDA

Mylof – Woziwoda – Gołąbek

Szlaki te są łatwe i bezpieczne, a rzeki latem płytkie. W dużej części przepływa się  wśród lasów i drzew rosnących na brzegu co stwarza przyjemne warunki nawet, gdy jest upał.

Spływy kajakowe dla osób indywidualnych oraz dla grup dostępne są w dwóch wariantach:

- spływy kilkugodzinne,

- spływy kilkudniowe.

CENA:
35 ZŁ/KAJAK

Cena zawiera miejsca w dwuosobowym kajaku, 2 kapoki oraz 2 wiosła.

Transport miłośników letniej przygody oraz sprzętu ustalany jest indywidualnie.

Jeśli szukacie pomysłu na niezapomnianą przygodę zapraszamy do skorzystania ze wspaniałej atrakcji jakim jest powszechnie znany spływ kajakowy, a jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w kajaku dzwońcie i rezerwujcie wspaniałą przygodę.

Więcej informacji pod numerem telefonu

790 390 610

lub [email protected]

Również możecie nas znaleźć na www.dowiosel.pl

 

  

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.