5-09-19
Gm. Czersk. PODZIĘKOWANIA
DOŻYNKI PARAFIALNO - SOŁECKIE ZAPĘDOWO 2019

Dnia 31sierpnia 2019 r. w Zapędowie odbyły się dożynki zorganizowane przez Sołtysa Sołectwa Zapędowo oraz Ośrodek Kultury w Rytlu. Na uroczyste święto plonów przybyli p.Burmistrz Czerska, Radni Rady Gminy, rolnicy i goście z sąsiednich sołectw.

Czas na dożynkach umilili nam występy zespołów artystycznych m.in Jesiennie Róże, Orkiestra Dęta z OSP Czersk, Natalia, Agnieszka Gierszewskie, Julia Łepek, Sylwia Mazur, zespół Rytel Bend, zespół muzyczny Old Bend. Główną gwiazdą wieczoru był występ zespołu DISCO POLO MASZA. Wszyscy przybyli goście przy zespołach pięknie się bawili i biesiadowali.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Ośrodka Kultury w Rytlu oraz do ks.proboszcza Sylwestra Bąka. Do imprezy dożynkowej dołożyli się sponsorzy m.in: Miejskie Wodociągi w Chojnicach, Bank Spółdzielczy w Czersku, Nadleśnictwo Rytel, Kronospan Rytel, Senator Andrzej Kubiak, Beata i Jarosław Burda Czarnowska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy państwa Surma - Szczepańska, Piekarnia Roman Siejka w Rytlu, Zakład Hodowli Pstrąga Mylof, Zajazd Fojutowo państwo Knakowscy, Firma Pro-Plan Janusz Sawicki.

Dziękujemy bardzo sponsorom za hojność i dobre serce.

 Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOSCI

SOŁTYS I RADA SOŁECKA SOŁECTWA ZAPĘDOWO

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.