14-06-20
Czersk. Ulica Piotra Ferensa i Park Borowiacki
Drzewka na urodziny Czerska

W tym roku, z okazji urodzin Czerska, czyli przypadającej w lipcu rocznicy nadania praw miejskich, nie odbędą się zaplanowane imprezy.

Jednak lokalne władze chcą chociaż symbolicznie uczcić urodziny miasta. 1 lipca ma nastąpić sadzenie drzew przez radnych piastujących funkcję w czerskim samorządzie na przestrzeni minionych 30 lat.

94 drzewka (ilość nie jest przypadkowa, bo w tym roku przypada właśnie 94. rocznica nadania Czerskowi praw miejskich) z imionami i nazwiskami sadzących je byłych i obecnych radnych będą rosły przy ul. Piotra Ferensa oraz Parku Borowiackim.

(red)


Zdjęcie z ubiegłego roku. Przypomnijmy, w październiku 2019 roku w Parku Borowiackim w Czersku wspólne sadzono drzewa w ramach akcji „JEDNO DZIECKO, JEDNO DRZEWO” - zobacz fotorelację - TUTAJ.

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.