15-07-19
Region. Regulamin
Drzwi Otwarte w Nadleśnictwie Woziwoda

Po dwuletniej przerwie spowodowanej skutkami huraganu organizujemy drzwi otwarte ,wpisane też w program obchodów Dni Borów Tucholskich.

Informacje o zdarzeniu:

Termin:

20 lipca godz. 10:00

21 lipca godz. 18:00

Lokalizacja: Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Woziwodzie.

20-21 lipca zapraszamy Państwa do odwiedzenia kompleksu edukacyjnego przy Nadleśnictwie Woziwoda. Zachęcamy do spędzenia wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz skorzystania z oferty zabaw edukacyjnych proponowanych przez pracowników nadleśnictwa. Będziemy do Państwa dyspozycji w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-18.00.

Proponujemy:

- udział w konkursie plastycznym pt. "Las po huraganie",

- zwiedzanie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo -Leśnej,

- przejazd melexem po ścieżce przyrodniczej,

- udział w zadaniach edukacyjnych oraz quizach prowadzonych na terenie orodka edukacji.

Przewidujemy nagrody rzeczowe dla zwycięzców konkursu plastycznego oraz upominki dla osób aktywnie uczestniczących w proponowanych przez nas zabawach edukacyjnych

Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 13 lat do udziału w konkursie plastycznym. Aby do niego przystąpić należy przybyć do Woziwody i wykonać  na miejscu pracę plastyczną.

Celem konkursu jest:

- podniesienie świadomości wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat roli, którą odgrywa las w życiu człowieka oraz zadań koniecznych do realizacji przez leśników w obliczu klęski żywiołowej (huraganu)

- rozbudzanie zainteresowania znaczeniem lasu w życiu człowieka,

- kształtowanie postaw proekologicznych,

- rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Więcej szczegółów związanych z organizacją i przebiegiem konkursu znajdą Państwo w załączonym poniżej regulaminie .

Materiały do pobrania:
-   regulamin

Nadleśnictwo Woziwoda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.