11-03-19
Gm. Czersk. Motocyklista uderzył w znak, zderzenie dwóch aut
Dwa wypadki na drodze krajowej 22

W odstępie trzydziestu minut doszło dziś (11.03) do dwóch wypadków na drodze krajowej nr 22 biegnącej przez miasto i gminę Czersk.

Pierwszy miał miejsce na ul. Chojnickiej w Czersku (ok. godz. 15.00). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem podążający w kierunku Chojnic, chcąc uniknąć zderzenia z wyjeżdżającym z parkingu pojazdem „położył” w trakcie jazdy motocykl na asfalcie, w konsekwencji sam spadając z jednośladu uderzył w znak drogowy na wysepce. Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała m.in. złamań nóg. Ostatecznie został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.

Trzydzieści minut później, na wysokości Łęga – Kolonii, zderzyły się dwa samochody. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podążający w kierunku Starogardu Gd. kierujący volkswagenem najechał na tył znajdującego się przed nim peugeota, który chciał zjechać z berlinki, skręcając w lewo. Kierujący vw został zabrany do szpitala.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która wyjaśnia okoliczności wypadków.

(red)
Fot. KP PSP Chojnice


Zdarzenie ul. Chojnicka w Czersku:
Zdarzenie Łąg – Kolonia:Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.