4-06-18
Czersk. Kolejna Interwencja na parkingu przy markecie w Czersku
Dziecko zatrzaśnięte w samochodzie

Kolejne dziecko zatrzaśnięte w samochodzie na parkingu w Czersku. Zdarzenie miało miejsce dziś (4.06) ok. godz. 14. na parkingu przy jednym z marketów. Przypomnijmy, o podobnej sytuacji  pisaliśmy w ubiegłym tygodniu – zobacz artykuł - TUTAJ.

Tym razem dziecko ( dwumiesięczny chłopczyk) zostało zatrzaśnięte w aucie w momencie, gdy jego matka wyciągała z bagażnika wózek - kluczyki znajdowały się w pojeździe.

Kobieta, mieszkanka gm. Kaliska, próbowała od razu dostać się do wnętrza samochodu (audi), jednak bezskutecznie. Był upał, dlatego trzeba było działać szybko. Poprosiła o pomoc postronne osoby, ale próba wybicia szyby za pomocą gaśnicy, a nawet kamienia nie powiodła się. Wezwano straż pożarną. Ostatecznie udało się dotrzeć do dziecka (zbito boczną szybę) tuż przed przyjazdem druhów.  W tym celu jedna z osób użyła łomu.

Strażacy przekazali rozpalone dziecko zespołowi ratownictwa medycznego w celu przebadania, hospitalizacja nie była jednak potrzebna.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.