1-03-21
Powiat chojnicki. Trafili do zakładu karnego
Dzielnicowi w ciągu kilku godzin zatrzymali
trzech poszukiwanych, dwóch w gm. Czersk


W miniony piątek dzielnicowi z Czerska i Brus w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 37-letniego mieszkańca Czerska, który był poszukiwany na podstawie Nakazu, który wystawił za nim Sąd Rejonowy w Chojnicach. Zgodnie z wyrokiem sądu ma on do odbycia karę prawie pół roku pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów. Chwilę później dzielnicowy innego rejonu służbowego dzięki poczynionym ustaleniom zatrzymał kolejnego poszukiwanego na terenie gminy Czersk, który nie przebywał od dłuższego czasu w miejscu zamieszkania. Ten 33-latek za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece trafił za kraty więzienia na najbliższe 9 miesięcy.

Trzeciego poszukiwanego policjanci z Brus zatrzymali na terenie Chojnic. Mundurowi dzięki uzyskanej informacji zatrzymali na terenie jednej z firm, 40-letniego mieszkańca gminy Brusy, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia przeciwko mieniu.

Wszyscy zatrzymani poszukiwani zostali przewiezieni do zakładu karnego, gdzie teraz będą odbywali swoje zasądzone przez wymiar sprawiedliwości wyroki sądowe.

KPP Chojnice





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.