19-06-18
Gm. Czersk. Sporo atrakcji
Dzień Dziecka w Sołectwie Lipki
 
W piękny słoneczny niedzielny dzień (10. czerwca br.) odbył się na boisku sportowym w Złym Mięsie festyn z okazji Dnia Dziecka.


Kto nie przyszedł niech żałuje! Zabawa była świetna! Dzieci otrzymały słodkie upominki: soczki, cukierki, watę cukrową, baloniki napełniane helem. Pani Asia Deja tworzyła piękne tatuaże na uśmiechniętych buźkach dzieci i nie tylko... dorośli również pozwolili sobie na powrót w beztroskie dzieciństwo. Atrakcji było sporo: jazda kucykiem, strzelanie piłką do wielkiej tarczy - dart gigant, dmuchane zamki, ale najwięcej gromkich okrzyków radości było podczas kurtyny wodnej i kąpieli w pianie, którą przygotowali strażacy z OSP Złe Mięso.
 
Szczególne podziękowania składamy: Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej w Złym Mięsie, Druhom OSP Złe Mięso, Panu Zenonowi Konefce, Paniom Bożenie Łengowskiej, Teresie Deja, Joannie Deja, Iwonie Cybulskiej oraz Radzie Sołeckiej Lipki.
 
mat.Sołectwo Lipki


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.