5-06-19
Gm. Czersk. Relacja
DZIEŃ DZIECKA W ZAPĘDOWIE

Dnia 02.06.2019 r. przy Świetlicy w Zapędowie odbył się DZIEŃ DZIECKA zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Rytlu i Sołtysa wraz z Radą Sołecka Sołectwa Zapędowo. W tym radosnym dniu przybyło do nas mnóstwo dzieci z naszego sołectwa jak i też z sąsiednich sołectw i gmin co nas bardzo ucieszyło.

Na imprezie miło nam było gościć również władze naszej gminy m.in.Panią Wiceburmistrz Bogumiłę Ropińską oraz Pana Radnego Gminy Łukasza Formellę oraz rodziców naszych milusińskich i innych gości. Atrakcjami tego miłego dnia były : kino sferyczne, zjeżdżalnia dmuchana, przejażdżki konne, przejażdżki motorowe, przejażdżki wozem strażackim oraz pokaz przygotowany przez OSP ZAPĘDOWO, wata cukrowa, słodycze, tatuaże, zabawy, konkursy, a także grill, którego obsługą była Rada Sołecka Sołectwa Zapędowo.

Słowa podziękowania kierujemy do sponsorów naszej imprezy, którymi byli : Ośrodek Kultury w Rytlu, Radny Gminy Łukasz Formella, Radna Gminy Lucyna Zawiszewska, Marlena i Sławomir Miecznik Agroturystyka Ściernisko, Kamila Agroturystyka Stajnia Nadolnik, Marek Szmaglinski i koledzy.     

Serdecznie  dziękujemy za hojność i wielkie serce dla naszych dzieci.

Dziękujemy również naszym dzieciom i gościom za mile spędzony dzień.  

Z wyrazami wdzięczności 

SOŁTYS I RADA SOŁECKA SOŁECTWA ZAPĘDOWO

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.