2-03-18
Czersk. O
d wielu lat prowadzimy wiele wspólnych działań integracyjnych
Dzień gier planszowych oraz układania puzzli
w WTZ Czersk


W piątek 2.03.18 uczestnicy WTZ wraz z uczniami ZSS w Czersku urządzili sobie
" Dzień gier planszowych oraz układania puzzli". Uczniowie przybyli do siedziby warsztatu wspólnie z panią Agnieszką Osowską, z którą to  przygotowaliśmy ten dzień. Po udanej zabawie i skupieniu podczas gry wszyscy biorący czynny udział otrzymali  w nagrodę bombonierki. Następnie zjedli wspólny posiłek - dzień minął w pogodnej atmosferze. Zarówno dla szkoły jak i dla nas ważna jest integracja naszych podopiecznych, bowiem w przyszłości część uczniów po opuszczeniu murów szkoły stanie się uczestnikami naszej placówki.

Dzień gier i puzzli to nie pierwsze nasze spotkanie, od wielu lat prowadzimy wiele wspólnych działań integracyjnych - co roku w szkole wspólnie pieczemy ciasteczka przed świętami, odwiedzamy się wzajemnie- to bardzo ważne zarówno dla uczniów jak i naszych podopiecznych- podsumowuje Renata Breszka.

mat. WTZ Czersk


 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.