26-05-18
Gm. Czersk. Łąka dla mam została usłana dziecięcymi uśmiechami i całusami
Dzień Matki w Gotelpiu

„Cała łąka dla mamy” – pod takim hasłem 24 maja uczniowie klas 0 – III przygotowali program artystyczny dla swoich ukochanych mam. Tego dnia, szkolna sala zamieniła się w piękną majową łąkę.

Na scenie pojawiły się kwiatki m.in.: mak, stokrotka, bratek, rumianek, kaczeniec, żonkil, konwalie, trawka, a także biedronki, pszczółki i motylki. Dzieci wspaniale, z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Zaśpiewały z całego serca piosenki  pt. „ Kocham Cię, Ti Amo, Je T’aime” oraz „Jesteś mamo skarbem mym”, przy których nie jednej mamie zakręciła się łezka w oku. Łąka dla mam została usłana dziecięcymi uśmiechami i całusami. W podziękowaniu za trud wychowania i codzienną opiekę dzieci wręczyły  swoim mamusiom własnoręcznie przygotowane laurki i zaprosiły je na słodki poczęstunek.

SP Gotelp

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.