21-06-20
Region. Zaproszenie
Dzień Ojca. Spotkanie ze św. Józefem

W niedzielę 28 czerwca w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP będzie obchodzony Dzień Ojca. Spotkanie ze św. Józefem. Będzie to impreza religijno-kulturalna.

Proboszcz Parafii ks. Marek Łangowski zaprasza całe Rodziny, a w szczególności Ojców, Mężów i Synów. To w ich intencji będzie tego dnia sprawowana Msza św. o godz. 11.00. W dniach poprzedzających odbędą się rekolekcje i czuwanie razem ze św. Józefem, Patronem kościoła w Hucie Kalnej .

Rekolekcjami rozpoczną się w środę 24 czerwca  i prowadzone będą przez o. Bogdana Dubieńczuka, werbistę. Będą nauki skierowane wyłącznie do mężczyzn, ale rekolekcjonista nie zapomni o całych rodzinach.

W niedzielę 28 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00 w ogrodzie przy plebanii odbędzie się rodzinny piknik z konkursami dla mężczyzn i ich rodzin. Piłowanie drewna na czas, przeciąganie węża strażackiego. Impreza będzie prowadzona przez konferansjera. Dzieci będą mogły rysować kolorową kredą na deptaku przy plebanii. Dla każdego będzie kiełbasa na ognisko, ciasto, kawa i zimne napoje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach i w Dniu Ojca.

Ks. Proboszcz Marek Łangowski i Mieszkańcy Parafii

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.