8-10-18
Gm. Czersk. Wszystkiego najlepszego!
Dzień Seniora w Odrach 

Jak co roku, jesienią sołtys i zarząd OSP w Odrach zapraszają seniorów, którzy ukończyli 60 lat na spotkanie w barze "Ranczo".

Gośćmi na tym spotkaniu 7 października były osoby z tzw. grupy dożynkowej, a więc panie z Odrowianek, które plotły wieniec dożynkowy i zorganizowały stoisko sołectwa na dożynkach gminnych , panowie niosący wieniec oraz starostowie dożynek w kościele.

Na początku spotkania sołtys Zbigniew Wojtala powitał zebranych i złożył seniorom serdeczne życzenia. Była też lampka szampana i sto lat odśpiewane przez pana Marka Łangowskiego , który umilał spotkanie muzyką i śpiewem. Było pyszne ciasto swojego wypieku oraz znakomity tort od Landusa ufundowany przez sołtysa.

Najstarsi seniorzy tradycyjnie otrzymali kwiaty. W tym roku najstarszą z obecnych pań była pani Stefania Osowska lat 86, a najstarszym panem był pan Benedykt Pęczak lat 87.

Były też tańce i wesołe zabawy prowadzone przez pana Marka.

Szkoda, że nie wszyscy skorzystali z zaproszenia sołtysa, mają czego żałować.

Wszystkiego najlepszego seniorzy – do zobaczenia za rok. 

Teresa Grubczak

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.