19-10-18
Czersk. Kolejne spotkanie w dniu 8 listopada 2018
Dzień Seniora w Ośrodku Kultury w Czersku

W słoneczne środowe popołudnie (17 października) w czerskim Ośrodku Kultury odbyła się miła uroczystość – obchody Dnia Seniora. Uroczyste obchody tego dnia to coroczna tradycja czerskiego klubu. Udział w uroczystości zorganizowanej przez Klub Seniora „Bratek” z Czerska wzięły  kluby z okolicznych miejscowości, czyli  Klub Seniora „Jesień” z Tucholi , Klub Seniora „Jesienne Róże” z Rytla, Klub Seniora „Viktoria” z Łęga a także seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” z Czerska.

Spotkanie rozpoczęło się występem uczestników zajęć w OK Czersk -  Pawła Gortatowskiego, który zagrał na akordeonie znane wszystkim i lubiane utwory biesiadne oraz Paulina Gliniecka z Kingą Klosowską.  Następnie na scenie pojawili się uczniowie p. Celiny Kliczkowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku. Po części artystycznej był czas na życzenia i kwiaty od delegacji. Z okazji spotkania odbyła się również okolicznościowa prelekcja Dyrektor MGOPS w Czersku p. Sylwii Tomaszewskiej. Seniorzy w Czesku bawili się do późnego wieczora przy rytmach muzyki o którą zadbał p. Wojciech Bruski z OK Czersk. 

Klub Seniora i Ośrodek Kultury w Czersku serdecznie dziękują za pomoc w organizacji balu Gminie Czersk, Dyrektor MGOPS w Czersku, Państwu Lepak.

Wszystkich seniorów zainteresowanych uczestnictwem w Klubie Seniora w Czersku serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 8 listopada 2018 r o godz. 16.00 w sali kominkowej OK Czersk.

OK Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.