24-12-18
Czersk. Dzienny Dom ,,Senior +”
Spotkanie Wigilijne

,,Przy wigilijnym stole
Łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny
W miłości jest poczęty”

Jan Kasprowicz

18 grudnia seniorzy i pracownicy Dziennego Domu ,,Senior +” w Czersku zorganizowali wspólnie spotkanie Wigilijne, które odbyło się w Ośrodku Kultury w Czersku . Po przełamaniu się opłatkiem zasiedliśmy do  stołu gdzie czekały tradycyjne potrawy wykonane przez seniorów. Podczas spotkania wszyscy otrzymali prezenty, które wywołały ogromną radość. Była to także okazja do podziękowań dla najbardziej aktywnych uczestników Dziennego Domu, którzy czynnie włączają się w życie placówki. W tym dniu gościliśmy także Zastępcę Burmistrza Panią Bogumiłę Ropińską oraz księdza proboszcza Zbigniewa Straszewskiego, którym bardzo dziękujemy za przybycie. Przy blasku świec i dźwiękach kolęd poczuliśmy magię zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Było to dla nas wyjątkowe spotkanie pełne ciepła i życzliwości.

Pragniemy życzyć wszystkim seniorom i ich rodzinom zdrowych, wesołych oraz rodzinnych Świąt. Niech ten czas spędzony w gronie bliskich napełni Wasze serca spokojem i radością.

mat. Dzienny Dom ,,Senior +” w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.