4-05-18
Gm. Czersk.
Absolwentom życzymy szczęścia
Egzaminy Maturalne 2018
w ZSP w Malachinie

   
4 maja 2018r. o godzinie 9.00 pisemnym egzaminem z języka polskiego rozpoczęły się egzaminy maturalne. Do egzaminu przystąpiło 23 absolwentów Technikum i 14 absolwentów Czerskiej Szkoły Realnej. O godzinie 14.00 część absolwentów zmagać się będzie z kolejnym egzaminem z języka polskiego tym razem na poziomie rozszerzonym.


7 maja  maturzystów czeka najtrudniejszy w ich ocenie egzamin z matematyki, a następnie z języka angielskiego 08 maja, biologii 10 maja, WOSu i informatyki 11 maja , geografii 14 maja, z języka niemieckiego 15 maja, historii  16 maja .

Egzaminy ustne z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego odbywać się będą w Malachinie w dniach 16 - 21 maja.

Później krótki odpoczynek do 19 czerwca i kolejne egzaminy, tym razem zawodowe. Absolwentom życzymy szczęścia i na egzaminach maturalnych i zawodowych.

mat. Elwira Bieszke
fot. Patrycja Linda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.