29-07-20
Gm. Czersk - Czarna Woda. Oluś pokona SMA. Aleksander Lewandowski
Festyn charytatywny dla Olka
- zebrano 35 tys. zł (WIDEO)
 

Film: https://www.facebook.com/OleczekPokonaSMA/videos/664418234160521/

W minioną sobotę spotkaliśmy sie na stadionie w Łęgu, gdzie odbył się festyn charytatywny zorganizowany przez myśliwych, strażaków, leśników i stowarzyszenia. Przygotowano sporo atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Uczestnicy wykonali wspólny chellenge - 10 pompek lub przysiadów dla Olka.
Odbyły się pokazy psów myśliwskich, sokolników, drwali, strzelanie z łuku. Można było podziwiać okolice z podnośnika, posilić się pieczonym dzikiem, rybką, żurkiem i różnymi smakołykami przygotowanymi przez panie z koła gospodyń wiejskich. W trakcie festynu można było wziąć udział w licytacjach przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Leśnicy przygotowali stanowiska informacyjno-edukacyjne dla dzieci.

Zebrano 35 229,43 zł.

Cały dochód z imprezy przeznaczono na leczenie Olka.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom, darczyńcom oraz uczestnikom sobotniej imprezy za poświęcony czas, wysiłek włożony w przygotowanie festynu, wasze zaangażowanie i dobre serce Jesteście niesamowici!!

Link do zbiórki na Siepomaga:
https://www.siepomaga.pl/olus-sma/

Oluś pokona SMA. Aleksander Lewandowski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.