Artykuł reklamowy
Folia ochronna na Twój telefon i nie tylko
Idealnie chroni każde urządzenie przed zarysowaniem
UWAGA! Rok gwarancji na folię!


Oferujemy najbardziej zaawansowaną tarczę dla Twojego urządzenia dotykowego na rynku. O wiele trwalsza od szkieł! Cztery warstwy - odporna, wystarczy Ci na wiele lat.

Polecamy Państwu usługę Protection Pro (już w Czersku) polegającą na wycięciu kształtu folii dopasowanej do modelu telefonu Klienta. Folię wycinamy specjalnym ploterem. Mamy dostęp do kształtu prawie każdego telefonu na rynku.

Rozmiar folii możemy dopasować do etui tak aby ochraniała wyświetlacz na jak największej powierzchni.

ProtectionPro oferuje pełną gamę ochraniaczy serii Infinity, które pozwalają dostosować wygląd i styl urządzenia. Dostępne dla tabletów, czytników e-booków, telefonów, aparatów fotograficznych i urządzeń do noszenia, chronią każde urządzenie przed zarysowaniem.

Podczas montażu wykorzystujemy folię ClearPlex, która została wymyślona i jest produkowana w USA. O jej jakości może świadczyć fakt otrzymania certyfikatu NASA.

Głównymi cechami folii są:

Właściwości samo regeneracyjne. Folia zabudowana jest z czterech warstw, każda z nich wypychana jest poprzez poprzednią podczas podczas nagrzewania się ekranu telefonu co powoduje, że niwelowane są wszelkie drobne zarysowania i uszkodzenia.

-    Odporność na uderzenia. Warstwy folii powodują, że posiada ona właściwości amortyzujące.

-    Elastyczność. Folia dopasowuje się do każdych kształtów oklejanego sprzętu.

-    Touch friendly. Nie zmniejsza czułości i jakości wizualnych ekranu.

-    Nie pęka i nie kruszy się.

-    Gwarancja. Producent udziela 1 rok gwarancji.

Obecnie na rynku możemy spotkać produkty konkurencji jednak brak im cech folii ClearPlex.

Zwykłe folie bardzo szybko się zużywają, matowieją lub odklejają, szkła hartowane pękają lub odkruszają się im brzegi. Produkty te są tańsze, ale dużo gorszej jakości. Trzeba je częściej wymieniać co przekłada się na wyższe koszty w dłuższym okresie czasu.

Folia ClearPlex dzięki swoim właściwościom wystarczy na bardzo długi okres użytkowania czyniąc ten produkt tańszym w dłuższym okresie czasu.

Firma Handlowo-Usługowa
" Saw " w Czersku

Punkt Sprzedaży
PLUSA i CYFROWEGO POLSATU
ul. Kościuszki 25 (wejście od strony Kościuszki)
89-650 Czersk
tel. 699 405 322

Sklep czynny:
Pon-Pt: 9.00 – 17.00
Sob: 9.00 – 13.00

ZAPRASZAMY!

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.