Artykuł reklamowy

Gabinet fizjoterapii „rehaSens rehabilitacja z sensem”
działa w Czersku już 7 rok.  Od września 2020 roku mieścimy się pod
nowym adresem na ulicy Modrzewiowej 11 w Czersku.


NOWOŚCIĄ w naszym gabinecie jest komputerowa diagnostyka stóp z oceną statyczną i dynamiczną oraz projektowanie indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom możemy określić wady kończyn dolnych oraz ich wpływ na całą postawę ciała zarówno u dzieci jak i u dorosłych.
Badanie mierzy rozkład nacisku stóp na podłoże, oceniając pacjenta zarówno w staniu jak i chodzie. Szczegółowa analiza pozwala na zaplanowanie fizjoterapii, kontrolę jej postępów oraz daje możliwość zaprojektowania indywidualnych wkładek ortopedycznych.  

Celem badań jest przeciwdziałanie powstawaniu wad oraz korygowanie już istniejących.


Najczęściej spotykane wady to koślawość lub szpotawość kolan, koślawość lub szpotawość stępu, płaskostopie podłużne i poprzeczne, halluxy, ostroga piętowa, stopa cukrzycowa. Powikłaniami tych wad są bóle i skrzywienia kręgosłupa, bóle kolan i dysfunkcje bioder, zmiany skórne typu modzele i odciski.


Rejestracja na badania podologiczne: 660 235 555
Rehasens-rehabilitacja z sensem


Głównym celem powstania i funkcjonowania gabinetu jest profesjonalne i solidne podejście do diagnostyki i usprawniania. Posiadamy wysokie kwalifikacje, co potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane z profesjonalnych kursów prowadzonych na terenie całego kraju.

Stosujemy nowoczesną i skuteczną fizjoterapię w leczeniu ostrych i przewlekłych zespołach bólowych kręgosłupa oraz zmian zwyrodnieniowych. Leczymy pacjentów po urazach ortopedycznych, takich jak złamania, skręcenia czy zwichnięcia. Zajmujemy się pacjentami po zabiegach artroskopii czy endoprotezoplastyki bioder. Prowadzimy terapię w schorzeniach neurologicznych, typu udary, SM, choroby nerwowo-mięśniowe.

Podstawą naszej pracy jest konsultacja, na której przeprowadzamy z pacjentem wywiad, zapoznajemy się z dokumentacją medyczną oraz wykonujemy badanie fizjoterapeutyczne, umożliwiające nam ocenę jego stanu. Po analizie przyczyn dysfunkcji pacjenta, planujemy przebieg usprawniania oraz określamy cele. Pracujemy głównie za pomocą terapii manualnej z zastosowaniem indywidualnych ćwiczeń z pacjentem. Wykonujemy różne formy masażu leczniczego. Najważniejsze w naszej pracy jest włączenie pacjenta w aktywny udział w terapii. Wspomagamy pacjentów na każdym etapie rehabilitacji zapewniając także wsparcie po zakończeniu leczenia. Nasi pacjenci otrzymują ćwiczenia do domu oraz instrukcję postępowania celem profilaktyki urazów.

Nowy gabinet to nowoczesne i komfortowe miejsce wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Dysponujemy dwoma gabinetami do fizjoterapii, poczekalnią, oraz pięcioma miejscami parkingowymi znajdującymi się bezpośrednio przy gabinecie.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu także zabiegi odnowy biologicznej. Są one kompleksowym połączeniem - pozytywnie wpływają na zdrowie, urodę oraz samopoczucie. W efekcie odnowa biologiczna pomaga w regeneracji, szybkim powrocie do pełni zdrowia i wysokiej aktywności fizycznej, likwidowaniu skutków przemęczenia oraz odzyskaniu sprawności po kontuzjach.

W szczególności polecamy:

Masaż kamieniami wulkanicznymi, który poprawia samopoczucie, polepsza kondycję psychiczną i fizyczną. Polecamy osobom zestresowanym, przemęczonym, o osłabionym układzie odpornościowym, cierpiącym na chroniczne bóle stawów, szyi i kręgosłupa..

Masaż bańką chińską
jest nieocenioną terapią w redukcji cellulitu, walce z nadmiarem kilogramów czy potrzebie ujędrnienia skóry. Poza charakterem leczniczym, masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu, pozwalając się odprężyć.

Masaż gorącą świecą aromatyczną to zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem.

Arbuzowy rytuał
(Masaż całego ciała z peelingiem i ujędrniającym masłem arbuzowym) jest to wyjątkowy relaks dla ciała i zmysłów. Idealne połączenie masażu relaksacyjnego ze słodkim i soczystym aromatem arbuza oraz peelingu, który eliminuje martwe komórki naskórka sprawiając, że po zabiegu skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.


Wszystkie informacje na temat gabinetu REHASENS znajdą
Państwo na naszej nowej stronie internetowej:

www.rehasens.pl

oraz na Facebooku:
#RehaSens-rehabilitacja z sensem#


REJESTRACJA WYŁĄCZNIE
TELEFONICZNA
tel: 660 235 555

  

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.