5-08-21
Gm. Czarna Woda. ZDJĘCIA
GM. CZARNA WODA. WAKACJE
W KAJAKACH 2021 - PODSUMOWANIE


Dobiegły końca zajęcia z kajakarstwa z elementami kajak polo. Jak co roku brały w nich udział dzieci oraz młodzież z gminy Czarna Woda, dla których aktywny wypoczynek w kajaku stanowi atrakcję w czasie letniej przerwy oraz nadal niepewnych czasów związanych z pandemią.


Pływanie po naszej ukochanej rzece rozpoczęliśmy już w czerwcu, by kontynuować je w lipcu (uczestnicy otrzymali harmonogram zajęć). Zakończenie zajęć nie oznacza jednak, że małe kajaki znikną z czarnowodzkiego krajobrazu. W sierpniu oraz we wrześniu zajęcia będą miały charakter spontanicznych spotkań z osobami, które wyrażą chęć dalszego szlifowania swoich umiejętności.

Wśród tegorocznych uczestników znalazła się grupa chłopców, która tego lata pierwszy raz spróbowała swoich sił w kajakarstwie. Postępy poczynione przez chłopców są najlepszą motywacją do dalszej „pracy” dla nich samych jak również dla mnie jako instruktora.
 
Korzystając z okazji chciałbym podziękować Urzędowi Miejskiemu w Czarnej Wodzie za organizację zajęć oraz zakup nowych wioseł, które były wykorzystywane w trakcie ich trwania.

Opracowanie: Paweł Rybacki

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.