6-05-21
Gm. Czersk. Weronika Czarnowska i Wojciech Witkowski dyżurują w CIT
Duże zainteresowanie programem „Czyste Powietrze”

W tym tygodniu swoją działalność rozpoczął Punkt Konsultacyjno-Informacyjny rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Dwoje urzędników jest do Państwa dyspozycji dwa dni w tygodniu podczas dyżurów.

Weronika Czarnowska i Wojciech Witkowski dyżurują w Centrum Informacji Turystycznej (CIT, ul. Kościuszki 27a - parter) w środy i czwartki w godzinach 8:00-14:30. Spotkania z mieszkańcami zaczęli w tym tygodniu. Przyjęli … interesantów oraz przeprowadzili … konsultacji telefonicznych.
W Punkcie można uzyskać szeroką informację na temat programu „Czyste Powietrze”. Urzędnicy pomogą w analizie wnioskodawcy w zakresie spełniania wymagań, wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.

Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku a gminą Czersk.

Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie naszej gminy.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.