6-06-25
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
GM. CZERSK. Gminne konkursy w ZS w Rytlu (ZDJĘCIA)
W środę 28 maja i w czwartek 29 maja 2025 r. w Rytlu odbyły się gminne konkursy, w których uczniowie klas III sprawdzali swoją wiedzę z ortografii i matematyki. Dziesięcioro uczestników zmagało się z tekstem pełnym ortograficznych pułapek, natomiast w konkursie matematycznym wzięło udział 12 uczniów z Gminy Czersk.
Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami z zakresu ortografii, jak również matematyki. Uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy, a laureaci konkursów nagrody.
Wszystkim gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy za udział i zainteresowanie konkursami.
Organizatorki:
Jolanta Bobińska
Julita Majkowska
Wyniki konkursu ortograficznego:
I miejsce – Wiktoria Jażdżewska - ZS w Rytlu
II miejsce – Natan Polakowski - SP nr 2 w Czersku
III miejsce – Oliwia Zatorska - SP nr 2 w Czersku
Wyniki konkursu matematycznego:
I miejsce – Aleksander Gąsiorowski - ZS w Rytlu
II miejsce – Michał Bajerowski – ZS w Rytlu
III miejsce – Paweł Sabiniarz - SP nr 2 w Czersku
IV miejsce – Szymon Łosiński - SP nr 1 w Czersku
Igor Borucki – ZS w Rytlu
Zespół Szkół w Rytlu
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.