8-09-21
Gm. Czersk. Naczelnik wyjaśnia
Kiedy mieszkańcy będą mogli korzystać
z sali wiejskiej w Łęgu-Kolonii?


Oddanie do użytkowania sali wiejskiej w Łęgu-Kolonii planowano na koniec maja br. W marcu br. odbył się odbiór techniczny budynku przez przez burmistrza Czerska (zobacz artykuł o inwestycji za 1 mln zł - TUTAJ). Wtedy zgłoszono kilka usterek, które wykonawca miał usunąć.

Pytamy urzędników z czerskiego ratusza - czy już usunięto usterki? Czy obiekt został oddany do użytkowania i kiedy mieszkańcy będą mogli korzystać z sali?

- Usterki wskazane wykonawcy robót budowlanych podczas czynności odbiorowych budynku świetlicy wiejskiej w Łęgu-Kolonii zostały już usunięte. Obiekt wyposażono w sprzęt agd, meble kuchenne i świetlicowe. Niedawno z pomocą miejscowych rolników wyrównano również teren przed świetlicą. W lipcu dokonano odbioru drogi dojazdowej, a niedawno również oświetlenia terenu wraz z monitoringiem. Uroczyste otwarcie świetlicy odbędzie się niebawem – informuje Przemysław Bloch, naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Czersku.

(red)Zdjęcia z marca br.


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.