29-04-21
Gm. Karsin. Policjanci z PP w Karsinie zatrzymali sprawcę ugodzenia nożem
GM. KARSIN. Mężczyźni pili alkohol
w schronisku. 53-latek chwycił nóż i ugodził 39-latka...


Policjanci z Posterunku Policji w Karsinie zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który ugodził nożem 39-latka. Pokrzywdzony z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują nad tą sprawą.

Wczoraj (28.04) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie ośrodka dla osób bezdomnych na terenie Wiela doszło do awantury, podczas której mężczyzna zaatakował nożem innego mężczyznę. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci Posterunku Policji w Karsinie. Do czasu przyjazdu karetki funkcjonariusze udzieli pokrzywdzonemu pomocy przedmedycznej i zadbali o jego bezpieczeństwo. 39-latek z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali 53-letniego podejrzanego o to przestępstwo mężczyznę, którego doprowadzili do komendy w Kościerzynie. W chwili zatrzymania 53- latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, a policyjny technik zabezpieczył ślady, przedmioty będące dowodem przestępstwa oraz sporządził dokumentację fotograficzną pod nadzorem prokuratura. Policjanci ustalili, że zanim doszło do przestępstwa, zatrzymany pił z pokrzywdzonym alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni, podczas której 53-latek chwycił nóż i zaatakował nim 39-latka. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują nad tą sprawą.

KPP Kościerzyna

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.