31-10-18
Powiat chojnicki. Opowiedział szczegółowo co wydarzyło się tego tragicznego dnia w mieszkaniu
Henryk G. usłyszał zarzut zabójstwa
żony. Przyznał się

Na jednym z oddziałów chojnickiego szpitala Henryk G. usłyszał zarzut zabójstwa żony. Przyznał się i został aresztowany na trzy miesiące. Podejrzany nadal przebywa w szpitalu.


Henryk G. przebywa nadal w chojnickim szpitalu. Będzie tam przebywał do czasu, aż lekarze pozwolą przewieźć go do aresztu śledczego.   |  fot. ilustracyjne

Przypomnijmy, do tragedii doszło w piątek w jednym z bloków przy ul. Filomatów w Chojnicach. Po zadaniu śmiertelnych ciosów nożem Henryk G. próbował popełnić samobójstwo. Po kilku dniach odzyskał przytomność w chojnickim szpitalu. Usłyszał już zarzut zabójstwa żony i został aresztowany na trzy miesiące.

Podejrzany nadal przebywa w szpitalu, gdzie jest pilnowany przez służby. Jak potwierdza mediom prokuratura, Henryk G. przyznał się do zarzucanego czynu i opowiedział szczegółowo co wydarzyło się tego tragicznego dnia w mieszkaniu. Powodem zbrodni były problemy w związku. Henryk G. był pijany.

(olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.