19-01-20
Czersk. Podziękowanie za kilkuletnia pracę dyrektor Małgorzacie Kowalewskiej-Remisz
I Koncert Noworoczny w Rytlu

Wczoraj (18.01) odbył się I Koncert Noworoczny w Domu Kultury w Rytlu w wykonaniu wielokrotnie nagradzanych artystów operowych z Bydgoszczy: Justyny Gęsickiej, Krzysztofa Zimnego, przy fortepianie Rafała Tworka i przy taktownym prowadzeniu Katarzyny Szewczyk; spotkał się z zachwytem publiczności i przy lampce szampana zakończył się owacjami na stojąco.

Wprowadzająca część oficjalna koncertu pozwoliła zaprezentować pracowników Filii Gminnego Centrum Kultury w Czersku, którzy na co dzień będą pracować w Domu Kultury w Rytlu.

Pani Wiceburmistrz Bogumiła Ropińska podziękowała za kilkuletnią pracę, Dyrektor Ośrodka Kultury w Rytlu - Pani Małgorzacie Kowalewskiej – Remisz, a także powitała wszystkich pracowników. Kierownikiem Domu Kultury w Rytlu zostaje Dorota Behrendt.

Wspaniała widownia oczekuje już kolejnego koncertu.

mat.,fot. Dorota Behrendt

Wideo z koncertu w Rytlu - TUTAJ

Przypomnijmy, dziś kolejne dwa koncerty noworoczne odbędą się w Łęgu i Czersku (zobacz TUTAJ).

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.