27-05-18
Powiat chojnicki. W niedzielę ostatni dzień wystawy – od godz. 10 do 16
II Chojnicka Wystawa Broni

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach przy ulicy Młodzieżowej w sobotę i niedzielę trwa wystawa broni. Można podziwiać broń nie tylko starszą, ale i najnowszą.

Swoje zbiory prezentują kolekcjonerzy m.in. z Poznania, Warszawy, Łodzi, ale również  producenci broni z Polski, USA, Niemiec, Izraela, Czech, Austrii. Do tego obejrzeć można wozy bojowe. Organizatorem imprezy jest Klub Strzelecki Chojnice LOK.

Podczas wystawy można zobaczyć zabytkowe oraz najnowsze egzemplarze broni palnej. Zwiedzający mogą obejrzeć szeroką ofertę krajowych firm sprzedających broń sportową, bojową oraz służącą do ochrony osobistej. Na wystawie nie zabrakło również coraz bardziej popularnych rewolwerów, pistoletów i karabinów czarnoprochowych.

W niedzielę wystawa czynna jest w godzinach od 10 -16.

(m.n.)

II Chojnicka Wystawa Broni – zdjęcia (26.05):

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.