16-10-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
INFORMACJA DLA PACJENTÓW – SP ZOZ W CZERSKU

W związku z napływającymi pytaniami dotyczącymi możliwości kontaktu telefonicznego z SP ZOZ w Czersku chcielibyśmy przypomnieć naszym pacjentom, iż placówka w Czersku pracuje od poniedziałku do piątku od 7.30 do 18.00.

    Zaobserwowaliśmy, że ok. 80% połączeń przychodzących ma miejsce między godziną 7.30 a 13.00. Pomimo zaangażowaniu większej ilości osób do pracy w rejestracji oraz zwiększeniu liczby możliwych połączeń przez wprowadzenie nowych linii, dodatkowych kanałów i telefonów komórkowych nie jesteśmy w stanie płynnie odbierać wszystkich połączeń przychodzących ze względu na długość prowadzonych rozmów (przeprowadzenie ankiety wstępnej kwalifikacji i wywiadu, dokonanie oceny stanu zdrowia pacjenta, spisanie leków). Dlatego zachęcamy do podejmowania kontaktu również po godzinie 13.00, szczególnie jeśli chodzi o uzyskanie recepty na leki przyjmowane stale, skierowań, zleceń na wyroby medyczne, umawianie porad na dni kolejne.
    
Natomiast przychodnie w Rytlu oraz Łęgu czynne są od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy dostępnym na stronie internetowej
https://zozczersk.pl.
    
Ponadto, istnieje również możliwość składania zamówień na recepty pod wskazane adresy e-mail:
    • Poradnia dla dorosłych w Czersku - [email protected]
    • Poradnia dla dzieci w Czersku -  [email protected]
    • Poradnia w Łęgu - [email protected]
    • Poradnia w Rytlu - [email protected]

Dzięki temu będziemy mogli niezwłocznie realizować Państwa zapotrzebowania.


SP ZOZ w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.