6-12-20
Gm. Karsin-Gm.Czersk. ZDJĘCIA
International Polish Championships.
Złoto dla Paradise Karsin

Grupa Taneczna Paradise Karsin, w skład której wchodzą dzieci i młodzież z gminy Karsin, miasta Czerska oraz powiatu kościerskiego, wzięła udział w:

XX World Dance Week Raszyn 2020 -  INTERNATIONAL POLISH CHAMPIONSHIPS & POLISH DANCE FEDERATION LEAGUE CUP – RASZYN 3-6.12.2020.

Organizator: Polska Fedreacja Tańca, Akademia Tańca Relise, Studio Tańca Sportowego Duet, Międzynarodowa organizacja IDO.

W jakże trudnych dla nas wszystkich czasach pasja i miłość do tańca okazała się wielką siłą tancerzy. W Mistrzostwach wzięło udział 48 klubów tanecznych z całej Polski rywalizując przez 4 dni w różnych kategoriach tanecznych jak i wiekowych.Paradise Karsin reprezentowała grupa seniorska, która zwyciężyła w kategorii: Formation Disco Show Adults 1 i zdobyła I miejsce za choreografię „ Flamenco” (na zdjęciu powyżej).

Ogromna radość, łzy szczęścia, wielkie wzruszenie i sukces. Emocje nie do opisania.

Serdeczne gratulacje dla  tancerzy za wspaniały występ. Serce się raduje widząc Was na scenie. Pasja, ambicja, poświęcenie i ukoronowanie ciężkiej pracy.

Czas przygotowań do Mistrzostw nie był dla nas najłatwiejszy, jednak udało się i mamy nadzieję, że równie profesjonalnie uda nam się przygotować do kolejnych zawodów tanecznych.

Z tego miejsca pragniemy bardzo podziękować osobie, dzięki której zespół mógł trenować i w pełni przygotować się do Mistrzostw w Raszynie. Bardzo dziękujemy za udostępnienie sali gimnastycznej w Czersku w celu przygotowania się zespołu do bardzo ważnych dla nas zmagań tanecznych. Podziękowania te kierujemy do Pana Burmistrza Miasta Czerska Przemysława Bieska – Talewskiego.

DZIĘKUJEMY PANIE BURMISTRZU, BO TO DZIĘKI PANU !!!

GRUPA TANECZNA PARADISE TAŃCZY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ !!!
BO MY KOCHAMY TO CO ROBIMY I NIGDY SIĘ NIE PODDAJEMY.

GRUPA TANECZNA PARADISE

Zdjęcia z mistrzostw:

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.