4-09-20
Czersk. Wykonawca nie jest w stanie zrealizować zadania w wyznaczonym terminie. Dlaczego?
Inwestycja w Czersku z 2,5 - miesięcznym poślizgiem

Modernizacja ulic Partyzantów, Derdowskiego, Zacisze i Ks. Płk. Wryczy w Czersku przeciąga się w czasie. Roboty związane z przebudową dróg na osiedlu starogardzkim zakończą się później niż pierwotnie zapowiadano – czyli w połowie września br.

Niektórzy mieszkańcy narzekają na utrudniony dojazd do swoich posesji. Trzeba będzie się jednak uzbroić w cierpliwość, bo wykonawca nie jest w stanie zrealizować inwestycji w umówionym terminie. Dlaczego?

„Burmistrz Czerska wyraził zgodę na wydłużenie terminu zakończenia prac związanych z przebudowa dróg na Osiedlu Starogardzkim w Czersku. We wniosku skierowanym do gminy Czersk wykonawca argumentował potrzebę przesunięcia terminu wystąpieniem kolizji w infrastrukturze sieci energetycznej oraz realizacją robot dodatkowych - m.in. przebudowa wjazdów do posesji mieszkańców. Termin zakończenia realizacji  inwestycji przewidziany jest na 30 listopada br. Obecnie formalną zgodę w w/w sprawie musi wyrazić jeszcze wojewoda, jako przedstawiciel instytucji finansującej”
– informuje naczelnik Przemysław Bloch z czerskiego ratusza.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.