26-03-18
Gm. Czersk. To był niezwykły i magiczny dzień
Już wiosna!

Z entuzjazmem i zaangażowaniem uczniowie ze szkoły w Gotelpiu przygotowali imprezę z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Aby uświetnić to wydarzenie, dziewczęta z klas starszych zaprezentowały uwspółcześnioną wersję utworu Juliana Tuwima pt. „Rzepka”.  Pełna napięcia akcja i doskonała gra aktorska, przyczyniły się do tego, że widzowie z zainteresowaniem śledzili perypetie związane z wyrywaniem rzepy.


Potem przyszedł czas na „Talent schow”. Tu młodzi ludzie mogli wykazać się niezwykłymi uzdolnieniami. Każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Jedni śpiewali, a inni tańczyli. Nie zabrakło sztuczek magicznych oraz śmiesznych kawałów. Pojawili się także na scenie piraci drogowi i policjant, który wręczał mandaty. Można było także obejrzeć pokaz mody szkolnej. Atrakcji nie brakowało. Po krótkiej przerwie uczniowie pod opieką swych wychowawców i nauczycieli wyruszyli na pieszą wędrówkę w poszukiwaniu zwiastunów wiosny. Radosny korowód przeszedł dróżkami naszej miejscowości. Dzieci w barwnych strojach wzbudzały zachwyt i zainteresowanie. Pochodowi towarzyszyły głośne okrzyki, transparenty, powiewające wstążki. Po powrocie do szkoły stwierdzono, że wiosna jest już blisko i lada moment zrobi się ciepło. To był niezwykły i magiczny dzień.

SP Gotelp

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.