13-03-20

K O M U N I K A T

Szanowni Państwo,
z uwagi na odwołanie zajęć we wszystkich żłobkach, przedszkolach i szkołach spowodowane zagrożeniem epidemicznym, powstały w naszym Banku braki kadrowe. W związku z zaistniałą sytuacją zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia pracy jednozmianowej. Informujemy, że wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku (tj. O/Czersk, O/Karsin, F/Chojnice) będą otwarte od godz. 8.00 do 15.00.

W Oddziale Banku Spółdzielczego w Czersku, aby ułatwić Państwu (a przede wszystkim osobom starszym) załatwienie spraw udostępniamy na parterze dwie Kasy, które będą przyjmowały również do dyspozycji przelewy papierowe od klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych oraz wykonywały operacje gotówkowe. Natomiast wszelkie operacje bezgotówkowe, w tym zakładanie rachunków bakowych, lokat i wykonywanie usług dodatkowych, będą odbywały się na piętrze.

Ponadto, w związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych. Nie ułatwiajmy życia wirusowi!

W naszym Banku mają Państwo do dyspozycji liczne formy bankowości elektronicznej – bankowość internetową, płatności mobilne z wykorzystaniem telefonów, a także karty płatnicze. Ich użycie jest bezpieczne dla wszystkich, ogranicza skalę rozprzestrzeniania się choroby. Płaćmy zatem kartami lub mobilnie w placówkach handlowych i usługowych, starając się używać funkcji zbliżeniowej.

Równocześnie apelujemy, by w miarę możliwości ograniczyć wizyty w placówkach bankowych do naprawdę niezbędnych. Do Państwa dyspozycji jest poczta elektroniczna lub telefony – jesteśmy zawsze do usług i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

W trosce o nasze wspólne zdrowie prosimy o zachowanie odległości około 1,50 metra podczas oczekiwania na obsługę przy okienku i pozostanie za znajdującą się na podłodze taśmą, także w trakcie obsługi. Pracownicy Banku będą prosić Państwa o podejście do stanowiska obsługi jeśli będzie to konieczne, aby wykonać Państwa zlecenie.

Rekomendujemy również stosowanie wszelkich środków i zaleceń ochronnych przeciwko koronawirusowi.

Ich szczegółowy opis znajdą Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

Przypominamy, że depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Czersku objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG).
Więcej nt. https://www.bsczersk.pl/informacje/bfg/.

Zmiany są wprowadzone do odwołania.

Czersk, dn. 13.03.2020r.                                      Zarząd Banku Spółdzielczego w Czersku

 


https://www.bsczersk.pl/kontakt/

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.