7-11-19
Powiat chojnicki. Prezentacja, głosowanie
Karina Tryba z Charzyków k/Chojnic
ubiega się o tytuł MISS POLONIA

Karina Tryba pochodząca z Charzyków k/Chojnic ubiega się o tytuł  Miss Polonia. Gala finałowa odbędzie się 24 listopada w trakcie gali w Serocku.

Poniżej przedstawiamy jej prezentację. Można już głosować na Karinę na tytuł MISS PUBLICZNOŚCI.

Zagłosuj na Karinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.4 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Nazywam się Karina Tryba, mam 20 lat i reprezentuję region kujawsko-pomorski. Jestem studentką kosmetologii, a jednocześnie otwieram swój biznes związany z tą dziedziną. Skończyłam szkołę muzyczną na fortepianie i od 13 lat gram na akordeonie. Jestem pasjonatką sportów wodnych, tj. narty czy żeglowanie, a całymi dniami mogłabym jeździć na rolkach. Uwielbiam słuchać starych polskich utworów, a później grać je na akordeonie.

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... wzięłam udział w konkursie, gdyż jestem osobą uparcie dążąca do swoich celów. Uważam, że sama uroda w konkursie piękności nie jest najważniejsza – liczy się również inteligencja i śmiałość w tym, co się robi. Jestem osobą bardzo otwartą na nowe znajomości i gotową podjąć się wszelkiego rodzaju wyzwań, które czekają przyszłą Miss Polonię 2019.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Jako pretendentka do korony Miss Polonia chciałabym pokazać, że marzenia są po to, by je spełniać, niezależnie czy pochodzi się z mniejszej, czy większej miejscowości.

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... pierwszy konkurs piękności, w którym wzięłam udział w wieku 12 lat odbył się w Bydgoszczy. Wydaje mi się, że polubiłam ten rodzaj wystawiana swojej osoby na ocenę. Każdą uwagę, która dostałam, starałam się przemyśleć i poprawić ,żeby następnym razem nie popełniać tych samych błędów.

Jaka jest idealna Miss? Moim zdaniem Miss Polonia powinna rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, mówić pięknie w swoim ojczystym języku i znać polską kulturę.

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim marzeniem jest znaleźć w swoim życiu czas na podróże, które pozwolą spojrzeć na życie w inny sposób.

Kto jest Twoim autorytetem? Na swojej drodze spotkałam osoby z dużym bagażem doświadczeń, od których można podczas rozmów wyciągnąć wiele cennych wskazówek - jedną z takich osób jest moja mama.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Chciałabym być duchem, który może poruszać się na przestrzeni czasu, wydaje mi się, że wtedy wszystko byłoby możliwe i do wykonania.

Jaką super moc chciałabyś mieć? Jakbym miała wybrać jedna super moc to chciałabym czytać w myślach i pomagać osobom, które boją się mówić o swoich problemach i uczuciach.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... jestem zabawna, sprytna, odważna.

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym sukcesem jest to, że urodziłam się we wspaniałym domu i każde kolejne sukcesy wynikają z mojego wychowania.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? W byciu kobieta najlepsze jest to, że jesteśmy na pozór delikatne, ale w charakterze i wytrzymałości rożnego rodzaju bólu jesteśmy silniejsze niż niejeden mężczyzna.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Każda lekcja w życiu jest dobra i składa się na to jakimi ludźmi jesteśmy i będziemy. Całe życie nas kształtuje, a nie tylko jedno wydarzenie.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat chciałabym mieć wspaniałą pracę i dużo zdrowia, żebym mogła zwiedzać świat.

Jestem wyjątkowa, ponieważ... uparcie osiągam swoje marzenia.

Materiał: www.misspolonia.com.pl

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.