4-10-21
Karsin. Wójt wyjaśnia
KARSIN. Czytelnik: Stan drogi jest poniżej jakiejkolwiek krytyki

Czytelnik sygnalizuje fatalny stan ul. Kolejowej w Karsinie.

"Proszę o interwencję w sprawie ul. Kolejowej w Karsinie, gdyż ulica nie posiada oświetlenia ulicznego, a istniejące 3 lampy przy boisku ciągle są wyłączane. Ostatnio 10 dni się nie paliły, potem tydzień paliły się całą dobę, a w sobotę zostały znowu wyłączone i tak w kółko. Proszę również o pomoc, gdyż stan drogi jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, chociaż 50 m obok zalegają tony kruszywa drogowego. Proszę o pomoc w tych sprawach" – napisał we wrześniu czytelnik, który załączył zdjęcia (poniżej).

"Sterownik lamp przy ul. Kolejowej został wyregulowany. Ulica Kolejowa jest sukcesywnie równana, w pierwszej połowie października zgodnie z harmonogramem zostanie naprawiona - jak wszystkie szutrowe drogi w gminie – odpowiedział dziś (4.10) Roman Brunke, wójt gminy Karsin.

(red)Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.