5-07-18
Gm. Czersk. Roman Lipski zaprasza
Kolejne spotkanie z rolnikami

Roman Lipski informuje o kolejnym spotkaniu z rolnikami, które ma odbyć się w czerskim ośrodku kultury w dniu 6 lipca o godz. 13.00.

Na poprzednim zebraniu (w ubiegłym tygodniu – zobacz artykuł TUTAJ) pojawiło się ponad 70 rolników. Wiele osób nie mogło dotrzeć stąd został wyznaczony kolejny termin, aby można było złożyć stosowne dokumenty, m.in. oświadczenie (zobacz druk TUTAJ)

Przypomnijmy, Roman Lipski chce doprowadzić do wypłaty pieniędzy z polisy od odpowiedzialności cywilnej gminy Czersk, ponieważ uważa, że to burmistrz nie powiadomiła skutecznie rolników o możliwości składania wniosków do ARiMR za utracone plony w wyniku przejścia ubiegłorocznej nawałnicy. Z kolei włodarz twierdzi, że informacja o możliwości skorzystania z wsparcia pojawiła się.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.