30-06-21
Czersk.  Hotel dla owadów
Kolejny prezent od państwa Kaminskich
dla gminy Czersk (FOTO)


Niebawem w parku Borowiackim stanie hotel dla owadów. Zbudował go Jean Paul Kaminski i sprezentował gminie Czersk. Nietypowy domek stanie przy łące kwietnej.

To nie pierwszy raz, kiedy mieszkańcy Malachina w bardzo oryginalny sposób upiększają naszą gminę. Rok temu Jean Paul Kaminski przygotował bociana do mierzenia rozpiętości ramion. Urządzenie stoi w parku Borowiackim. To był prezent od mieszkańca z okazji 94-tych urodzin Czerska.

1 lipca Czersk będzie miał 95 lat i także z tej okazji Jean Paul Kaminski postanowił przekazać kolejny podarunek. Od podstaw zbudował hotel dla owadów. Domek z bliska oglądała już wiceburmistrz Bogumiła Ropińska. Teraz pracownicy Administracji Zasobów Komunalnych zamontują go przy łące kwietnej w parku Borowiackim.

UM w Czersku





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.