18-01-18
Powiat chojnicki. Pojazd będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego
Kolejny radiowóz dla policjantów z powiatu chojnickiego

O nowy, nieoznakowany radiowóz wzbogaciła się Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach. Nowoczesna KIA wykorzystywana będzie przez policjantów służby kryminalnej. Uroczyste przekazanie odbyło się wczoraj na dziedzińcu komendy. Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Policji oraz powiatowych władz samorządowych.

W obecności Komendantów Powiatowych chojnickiej jednostki policji, z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalnego  asp. sztab. Jacek Szramka odebrał kluczyki z rąk Starosty Stanisława Skaji do nowego nieoznakowanego radiowozu. Przekazanie miało miejsce wczoraj, na dziedzińcu chojnickiej komendy. Pojazd został zakupiony dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Starostwem, a Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Podczas przemówienia szef chojnickich policjantów mł. insp. Tomasz Hintz złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu kolejnego radiowozu, wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę z lokalnym samorządem oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć, podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Komendant na zakończenie podkreślił, że dzięki takim działaniom możemy w pełni dbać o bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

W podziękowaniu przekazał mały upominek na ręce przedstawicieli Starostwa.

Nowy profesjonalnie wyposażony radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów pionu kryminalnego.

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.