9-09-18
Powiat chojnicki. Udany koncert
Kombi gwiazdą Święta Powiatu Chojnickiego

Mocnym muzycznym akcentem zakończyło się tegoroczne Święto Powiatu Chojnickiego. Wieczorem w Parku 1000 - lecia w Chojnicach wystąpił zespół Kombi, a wcześniej były inne koncerty oraz jarmark rękodzieła.

W tym roku Święto Powiatu Chojnickiego zorganizowano w stolicy powiatu. Ciekawym pomysłem okazało się zorganizowanie koncertów w Parku 1000 - lecia. W miesiącach wiosenno - letnich bez wątpienia jest to bardzo ciekawa alternatywa dla Starego Rynku i warto brać to miejsce pod uwagę przy organizacji różnych imprez.

Sami artyści z zespołu Kombi podkreślali urok Parku 1000 - lecia. Dodajmy, że w Chojnicach wystąpił zespół z … jednym i, w składzie z założycielem i liderem Sławomirem Łosowskim oraz wokalistą Zbyszkiem Filem. Na perkusji grał Tomasz Łosowski, a na gitarze basowej Karol Kozłowski.

Sam koncert na pewno był udany, ale zauważyć można było żywszą reakcję licznie zgromadzonej publiczności przy „starych” kawałkach Kombi. Tych jeszcze przed „rozłamem” zespołu, chociażby zagranym na zakończenie utworem „Słodkiego miłego życia”.  Koncert uświetnił też obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości w powiecie chojnickim.

Tekst i fot. (olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.