23-08-19
Gm. Czersk. Na razie nie poznamy nazwiska
Komisja wybrała kandydata na dyrektora GCK

21 sierpnia br komisja konkursowa przeprowadziła rozmowy z kandydatami ubiegającymi się o stanowisko dyrektora  Gminnego Centrum Kultury w Czersku. Pytamy przewodniczącą komisji – kogo przedmiotowa komisja będzie rekomendować burmistrzowie na szefa powstającej instytucji?

„Komisja wybrała kandydata na dyrektora GCK. Oficjalnie nazwisko zostanie podane do publicznej wiadomości po przedstawieniu burmistrzowi po jego powrocie z urlopu, w poniedziałek”. – brzmi odpowiedź przewodniczącej komisji, Bogumiły Ropińskiej.

Przypomnijmy, placówka (GCK) powstanie z połączenia trzech dotychczasowych ośrodków kultury (Czersk, Rytel, Łąg) i ma rozpocząć funkcjonowanie od przyszłego roku.


Zobacz kto z kandydatów przeszedł ocenę formalną w w/w konkursie i został dopuszczony do rozmowy kwalifikacyjnej – TUTAJ.


(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.