26-03-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Komunikat dyrektor MGOPS - Punkt Odbioru Żywności

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi obostrzeniami dotyczącymi swobodnego przemieszczania się, celem zachowania bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, a przede wszystkim w trosce o Państwa dobro, informuję, iż zmianie ulegają godziny otwarcia Punktu Odbioru Żywności.

Ci z Państwa (korzystający z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na podstawie posiadanego skierowania), którzy pragną odebrać żywność, a jeszcze tego nie uczynili, prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu odbioru żywności. Punkt docelowo będzie nieczynny.

Jednocześnie apeluję i pragnę zapewnić, iż każdemu z Państwa, kto wcześniej zadzwoni, zostanie ustalony dogodny dla Państwa termin odbioru żywności.

Korzystając z okazji proszę, by każdorazowo, w kontakcie z pracownikiem czy inną osobą, zachować bezpieczną odległość (min. 1 m) oraz stosować wszelkie środki ostrożności (dezynfekować ręce i w miarę możliwości używać maseczki, rękawiczek).

W sprawach dotyczących żywności w ramach POPŻ, prosimy kontaktować się pod nr: 52 398 47 65, osoba do kontaktu: Pani Ewa Pasternacka.

Z wyrazami szacunku
Anna Bielawska-Jutrzenka
Dyrektor Miejsko-Gminnego

Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.