21-07-18
KOMUNIKAT w sprawie podpisywania
wniosków o oszacowanie szkód

Komisja ds. oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej powołana przez Wojewodę Pomorskiego zawiadamia,  że rolnicy którzy złożyli wnioski o szacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych suszą z miejscowości:

Łubna

Dąbki, Bagna, Kurcze, Mosna, Ostrowite

Rytel, Duże Wędoły, Małe Wędoły, Konigort

Łąg-Kolonia, Szałamaje

Koszary

Przyjaźnia

Malachin

Będźmierowice

Bukowa Góra

Czersk

Klaskawa

Mokre

Mosna

Nowe Prusy

Odry

Rówki

Struga

mogą od dnia 23 lipca 2018r. w godzinach 800-1400 w Urzędzie Miejskim w Czersku pokój nr 55 i 56 podpisywać sporządzone protokoły z oszacowania szkód. Następnie protokoły zostaną przekazane do Wojewody Pomorskiego w celu potwierdzenia wystąpienia szkód przez Wojewodę.

Jednocześnie informujemy, że protokoły sporządzane są na bieżąco i o kolejnych terminach podpisywania protokołów będziemy informować na bieżąco.

 Ponadto informujemy rolników, iż wnioski o szacowanie strat w uprawach rolnych spowodowanych suszą można składać tylko do dnia 20 lipca 2018 r.

Komisja ds. oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych
lub działach specjalnych produkcji rolnej
powołana przez Wojewodę Pomorskiego

mat. UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.