20-01-20
Gm. Fotorelacja
Koncert Noworoczny w Łęgu


W niedzielę (19.01) w Domu Kultury w Łęgu już po raz szósty odbył się Koncert Noworoczny.

Zanim jednak sceną zawładnęli artyści, głos zabrała Dyrektor Gminnego  Centrum Kultury w Czersku - Małgorzata Skwarek, która dotychczas kierowała placówką w Łęgu. Przedstawiła pracowników Domu Kultury oraz nowego kierownika - Katarzynę Kołatka.

W imieniu władz Czerska ustępującej Dyrektor dziękowała Radna Barbara Fierek. Potem na scenie królowali już artyści operowi z Bydgoszczy. W świat operetki widownię zgrabnie i z humorem wprowadziła Katarzyna Szewczyk, a prawdziwą ucztą były występy Justyny Gęsickiej i Krzysztofa Zimnego. Artyści, przy akompaniamencie Rafała Tworka, zachwycali widownię swoimi głosami.

Wypełniona po brzegi sala Domu Kultury w Łęgu żywo reagowała na występy i doczekała się bisów. Po koncercie przy lampce szampana wielbiciele operetkowego śpiewania dopytywali już o kolejną edycję, bo w Łęgu powoli staje się to tradycją.

GCK w Czersku DK w Łęgu

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.