22—06-20
Czersk. Sprawę wybuchu zgłoszono na policję
Końcówka kampanii, nerwowo również w Czersku

Polacy już w najbliższą niedzielę będą wybierali Prezydenta RP.  Kampania wyborcza wkrótce się zakończy, jednak towarzyszą jej emocje, niestety też te negatywne...


Nasz czytelnik informuje, że w minioną sobotę, po tym jak wywiesił baner Rafała Trzaskowskiego na ogrodzeniu przed domem przy ul. Modrzewiowej (zdjęcie) i umieścił tę informacje na swoim profilu na FB, ktoś po pewnym czasie, tego samego dnia, rzucił petardą w kierunku banera.- Usłyszeliśmy potężny huk. To nie była zwykła petarda. Było pełno dymu, widoczny był też ogień. Sprawę zgłosiłem na policję. Mam nadzieję, że sprawca, bądź sprawcy poniosą konsekwencje swego czynu – mówi czerszczanin, tłumacząc, że był to prawdopodobnie pierwszy baner tego kandydata w mieście.

Natomiast przy skrzyżowaniu ul. Starogardzkiej z Gen. Bema w Czersku, ktoś uszkodził baner innego kandydata – Andrzeja Dudy, wycinając jego twarz (zdjęcia wykonane w ubiegłym tygodniu). Obecnie baner częściowo naprawiono.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.