26-04-19
Czersk. Inwestycja ma być wykonana do końca listopada 2020 roku
Końcowy etap budowy remizy
strażackiej w Krzyżu

W czwartek 25 kwietnia odbył się odbiór pierwszego etapu budowy nowego budynku remizy OSP w Krzyżu. – Wykonany został stan surowy otwarty oraz przyłącza zewnętrzne wszystkich instalacji. Całość prac kosztowała 375 tys. zł – wyjaśnia Edmund Krut, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury.

W tym samym dniu Burmistrz Czerska, Przemysław Biesek-Talewski ogłosił przetarg na realizację końcowego etapu budowy remizy.

– Inwestycja ma być wykonana do końca listopada 2020 roku. Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty w Urzędzie Miejskim w Czersku w terminie do 10 maja br. W tegorocznym budżecie gminy mamy jeszcze 150 tys. zł na to zadanie – informuje burmistrz.

Szczegółowe informacje o przetargu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Czersk (https://bip.czersk.pl/2174.html.)

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.