1-04-21
Gm. Karsin. Ogłoszenie o naborze, składanie wniosków do 25 kwietnia
Konkurs ,,Działajmy razem” realizowany
przez SYLVA Sp. z o.o.


Edycja I 2021

SYLVA Sp. z o.o. w Wielu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w Konkursie ,,Działajmy razem” realizowany w ramach inicjatyw lokalnych na terenie gminy Karsin i Brusy.

Celem Konkursu jest nawiązanie i pogłębienie współpracy pomiędzy firmą SYLVA Sp. z o.o. a lokalną społecznością, odkrywanie i rozwijanie potencjału lokalnego.

Przedmiotem Konkursu jest projekt inicjatyw lokalnych, który zakłada realizację zadania z zakresu działalności lokalnej, prowadzony przy współpracy Sylva Sp. z o.o. Termin realizacji projektu musi zawierać się w okresie od 11 maja do 30 września 2021

Konkurs skierowany jest do organizacji mających swe siedziby na terenie gminy Karsin i Brusy.

Wnioski w formie wypełnionego formularza można składać drogą elektroniczną na adres mail: [email protected] oraz drogą pocztową na adres: Sylva Sp. z o.o. ul. Kościerska 2, 83-441 Wiele.

Regulamin Konkursu, formularz wniosku do Konkursu znajduje się na stronie www.sylvadrewno.com oraz poniżej.

Wszystkie dodatkowe informację można uzyskać mailowo pod adresem [email protected] i pod numerem telefonu 58 687 38 26.

UG Karsin


Załączniki:

Regulamin konkursu ,, Działajmy Razem” [156.81 KB]

Formularz I edycja [110.95 KB]

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.