18-03-20
Powiat chojnicki. Raport
Koronawirus, raport chojnickiego
sanepidu z dnia 18 marca

Na tę chwilę (godz. 14.00, dn. 18-03-20) w powiecie chojnickim nie ma potwierdzonego przypadku zachorowania na zapalenie płuc spowodowanego koronawirusem SARS-CoV-2. Poinformował o tym sanepid na swojej stronie internetowej.


Chojnicki Sanepid codziennie ok. godz. 14 aktualizuje dane dotyczące osób, u których podejrzewane jest zakażenie.   |  fot. Ilustracyjne

Od kilku dni, punktualnie o godz. 14.00, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Chojnicach publikuje aktualne dane dotyczące kwarantanny i podejrzeń zachorowań na zapalenie płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie chojnickim.

Informacja z dnia 18 marca 2020 roku, godzina 14:00 związana z COVID-19 (zapaleniem płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2) w powiecie chojnickim:

liczba osób poddanych kwarantannie - 39

ogólna liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym - 164

liczba osób, u których stwierdzono wynik dodatni - 0

(red.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.