8-09-18
Powiat chojnicki. Komunikaty policji
Kradzież z włamaniem, potrącenie mężczyzny

ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ ?- POINFORMUJ O TYM POLICJĘ

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Brusach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie Brus do których doszło w okresie od 20-21.08.2018 roku . Sprawca po rozwierceniu zamka okna balkonowego wszedł do środka i  ukradł pieniądze oraz biżuterię. Wartość strat pokrzywdzeni wycenili na kwotę około 3.5 tys. złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Na zapisanych zdjęciach widać mężczyznę w wieku około 50 lat, średniej budowy ciała, łysiejący w okularach. Wzrost jego to około 175 cm, ubrany był w czarny polar lub rozpinaną ciemną bluzę, jasne buty oraz  ciemne spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Brusach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 52 395-62-41 lub do policjanta prowadzącego sprawę na numer 52 395-62 46, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

POTRĄCENIE MĘŻCZYZNY NA UL. PIŁSUDSKIEGO W CHOJNICACH - POLICJA PROSI O POMOC W USTALENIU SPRAWCY WYPADKU

 Policjanci wydziału kryminalnego z chojnickiej policji poszukują sprawcy oraz świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 06.09.2018 około godz. 20.45 w Chojnicach na ul. Piłsudskiego, gdzie 64-letni mężczyzna przechodząc przez ulicę został potrącony przez samochód osobowy, który jechał od strony centrum miasta w kierunku ul. Warszawskiej. Sprawca nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany 64-letni mieszkaniec Chojnic został przewieziony w stanie ciężkim do szpitala w Chojnicach.

Policjanci intensywnie pracują nad ustaleniem sprawcy wypadku i szukają świadków tego zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli już część monitoringów. Nagrania są cały czas przez nich analizowane. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach , ulica Warszawska 13  tel. (52) 395-61-70 lub dyżurnym pod numerem (52) 395 61 05 albo z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.