27-04-19
Powiat chojnicki. Prezydent z żoną w Nadleśnictwie Rytel
Leśnicy z Czerska uczestniczyli
w akcji #sadziMY

W ramach zainicjowanej przez Prezydenta RP akcji #sadziMY, Służba Leśna Nadelśnictwa Czersk pod kierownictwem nadleśniczego Ireneusza Bojanowskiego i zastępcy nadleśniczego Leszka Pultyna brała wczoraj (26.04) udział w sadzeniu lasu w sąsiednim Nadleśnictwie Rytel.

W wielkiej akcji sadzenia na terenie leśnictwa Jakubowo udział wziął prezydent Andrzej Duda wraz z żoną, przedstawiciele samorządów, Wojska Polskiego, Straży Granicznej, organizacji harcerskich, studentów i Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

Nam przypadła zaszczytna rola opieki nad blisko 150-osobową grupą kadetów ze Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy oraz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Ponadto opiekowaliśmy się grupą strażaków ochotników z terenu gmin Czersk oraz Brusy. Jak zwykle ze strażakami współpraca przebiegała bez zarzutu, szybko nawiązaliśmy wspólny język z kadetami jak i strażakami z OSP. Dziękujemy za wczoraj, do zobaczenia w sobotę! Darz Bór!

Nadleśnictwo Czersk
Fot. Rafał Grabański

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ


 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.