12-09-20
Czersk. ZDJĘCIA
LO w Czersku. Ślubowanie klas pierwszych

W piątek, 11 września o godzinie 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Czersku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. W. Pola.


To wyjątkowe wydarzenie otworzyła dyrektor Sabina Słomińska. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły zgromadzeni na sali uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele odśpiewali Hymn Państwowy. Następnie pani dyrektor powitała zebranych i zaprosiła przedstawicieli klas pierwszych na scenę, gdzie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie godnego reprezentowania szkoły i sumiennej nauki.

Pani dyrektor przedstawiła nauczycieli oraz wychowawców, którzy przyjęli z jej rąk akty powierzenia im klas pierwszych. Miłym akcentem było przemówienie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – Natalii Kostki. Uroczystość uświetniły występy wokalne i recytatorskie zdolnych uczennic – Kingi Kloskowskiej, Patrycji Gołek, Pauliny Glinieckiej oraz Eweliny Januszewskiej.

Po zakończonej uroczystości rodzice wraz z wychowawcami rozeszli się do klas na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie.

LO Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.