16-10-19
Czersk. Wygrana i przegrana
Mecze Olimpii Czersk

W sobotę (12.10) seniorzy Olimpii Czersk podejmowali u siebie Brdę Wielkie Chełmy. Drużyna gości przyjechała w mocno okrojonym składzie, ale nie zamierzała bronić się.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Olimpia atakowała, ale nie mogła znaleźć sposobu na defensywę przeciwnika. Dopiero w końcówce pierwszej połowy Robert Repiński po dośrodkowaniu piękną główką pokonał bramkarza Brdy.

Po przerwie Olimpia podbudowana prowadzeniem, zaczęła coraz śmielej atakować bramkę gości, którzy nieco osłabli, ale grając w osłabieniu to zrozumiałe. Zaczęły padać kolejne bramki.

Udało się strzelić ich 5. Goście odgryźli się w końcówce meczu i strzelili honorowego gola. Wynik końcowy meczu - 5:1 dla Olimpii.

Panie z Olimpii natomiast pojechały do Żukowa, niestety nie udało się wywieźć punktów.

Mecz zakończył się zwycięstwem GKSu Żukowo 5:0.

Kolejne mecze
Panowie jadą do Chojnic na mecz z Kolejarzem II,  Panie podejmują u siebie Lwa Lębork.

Mecz w Czersku odbędzie się 20 października o godz. 11.00.